Biuletyn Informacji Publicznej
Ładuję
     
Statystyka
Ilość odwiedzin: 6093720
Aktualizacja: 24-02-2021
Gimnazjum nr 9

Nasze gimnazjum położone jest w centrum miasta, w pobliżu takich obiektów jak kino, teatr, lodowisko i basen miejski. Panuje w nim przyjazna atmosfera, klimat otwartości, tolerancji, ale zarazem szacunku względem siebie.  Wychodzimy z założenia, że każdy członek społeczności szkolnej jest jednakowo godny szacunku i równy wobec prawa szkolnego. Daje to wszystkim poczucie sprawiedliwości i bezpieczeństwa.

Szkoła posiada 15 gabinetów lekcyjnych bogato wyposażonych w sprzęt medialny, pracownię komputerową, bibliotekę z Internetowym Centrum Informacji Multimedialnej, stołówkę. Posiadamy nowo oddaną do użytku halę sportową oraz boisko zewnętrzne do gier zespołowych.

Grono pedagogiczne naszego gimnazjum to nauczyciele posiadający wyższe wykształcenie, ludzi chętnych do pracy z młodzieżą, otwartych na nowe rozwiązania i pomysły. Zapewniając wysoką jakość kształcenia oraz wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom i możliwościom uczniów, wprowadzamy innowacje pedagogiczne i indywidualny program nauki dla uczniów wybitnie zdolnych oraz szeroką gamę zajęć wyrównujących wiedzę dla uczniów o specyficznych potrzebach edukacyjnych. Tworzymy klasy sportowe.

Od wielu lat bierzemy udział w międzynarodowych projektach. Młodzież  ma możliwość uczestniczyć w wymianach uczniowskich oraz warsztatach wielokulturowych. Realizujemy ogólnopolskie programy. Prężnie działa Samorząd Uczniowski, Szkolny Klub Wolontariatu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Szkoły, korzystając z zasobów strony internetowej.

Zapraszamy!

 

Data publikacji: 06-03-2017
Data modyfikacji: 06-03-2017
Ilość wyświetleń: 23180
Historia zmian
Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ